Hakkımızda

Biz Talay Teknolojileri olarak, 2010 yılından bu yana iç mekan, dış mekan, totem ve poster led üretimi, montajı ve bakımı konusunda faaliyet gösteriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Tasarım, üretim ve montaj süreçlerimizde son teknolojileri kullanıyor ve en güncel trendleri takip ediyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini aşmak için özgün tasarımlar üretiyor ve projelerimizi özenle hayata geçiriyoruz.

Ayrıca, uzman teknik ekibimiz ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Ürünlerimizin bakım ve onarım işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştiriyor ve müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyoruz.

Talay Teknolojileri olarak, kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek işimize devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak, en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

hakkımızda
1400

Proje

1200

Mutlu Müşteri

15

Yıllık Deneyim

deneyim

DENEYİM

Değerli müşterilerimiz için sunduğumuz LED ürünleri yelpazesi, en kaliteli ve ekonomik standartlardaki ürünlerden oluşmaktadır. Rekabetçi fiyatlarımız, hızlı teslimat ve satış sonrası teknik servisimiz ile sizlere özel ihtiyaçlarınız için özel çözümler sunuyoruz.

LEDli tabela animasyonları için müşterilerimizin isteklerine göre animasyon tasarımı yapmakta ve uygulamaya uygun olan PIC’li (Programlanabilir Entegreli) elektronik kartları üretmekteyiz. Ayrıca, piksel kontrollü LED dizaynı ve programlarıyla da hizmetinizdeyiz.

Voltaj adaptörleri, akım sabitleyicileri, LED panel, montaj kablosu, LED tabela kasası, wallwasher, lehim ve LED çeşitlerimiz de LED dünyasının birer parçasıdır ve sizlerin ihtiyaçlarına uygun olarak mevcuttur.

Hizmetlerimizden faydalanmak ve kaliteli LED ürünleri ile özel tasarımlarınızı hayata geçirmek için bize ulaşabilirsiniz.

Bilgiler

Banka Hesaplarımız

TALAY LED EKRAN TEKNOLOJİLERİ

FİNANSBANK : TR68 0011 1000 0000 0085 3041 88

HESAP NO : 85304188

ŞUBE KODU : 03663

FİNANSBANK – USD HESABI

IBAN : TR38 0011 1000 0000 0085 3044 37

HESAP NO : 85304437

ŞUBE KODU : 03663

Mesafelİ Satış Sözleşmesİ

1. TARAFLAR

İşbu Sözleşme; —————-—————-——- adresinde mukim —————-—————-— (sözleşmede bundan sonra “ALICI” olarak anılacaktır) ile 01.03.2017 Şemikler Mah. Anadolu Cad. No 623/B Karşıyaka İZMİR adresinde TALAY LED  (Sözleşmede bundan sonra “SATICI” olarak anılacaktır) arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde imzalanmıştır.

2. TANIMLAR

İşbu sözleşmenin uygulanmasında ve yorumlanmasında aşağıda yazılı terimler karşılarındaki yazılı açıklamaları ifade edeceklerdir.

BAKAN

:

Gümrük ve Ticaret Bakanı’nı,

BAKANLIK

:

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nı,

KANUN

:

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’u,

YÖNETMELİK

:

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliği’ni,

HİZMET

:

Bir ücret veya menfaat karşılığında yapılan mal sağlama dışındaki her türlü faaliyeti,

SATICI

:

Ticari veya mesleki faaliyetleri kapsamında tüketiciye mal sunacak şirketi,

ALICI

:

Elektronik ticarete konu mal veya hizmeti satın alan ya da satın alma amacıyla hareket eden gerçek ya da tüzel kişiyi,

SİTE

:

SATICI’ya ait www.talayledekran.com adlı internet sitesini,

SİPARİŞ VEREN

:

Bir mal veya hizmeti SATICI’ya ait www.talayledekran.com adlı internet sitesi üzerinden talep eden gerçek ya da tüzel kişiyi,

TARAFLAR

:

SATICI ve ALICI’yı,

SÖZLEŞME

:

SATICI ve ALICI arasında akdedilen işbu sözleşmeyi,

MAL

:

Alışverişe konu olan taşınır eşyayı ve elektronik ortamda kullanılmak üzere hazırlanan yazılım, ses, görüntü ve benzeri gayri maddi malları ifade eder.

3. KONU

İşbu Sözleşme’nin konusu; ALICI’nın, SATICI’ya ait internet sitesi üzerinden elektronik ortamda siparişini verdiği aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 27.11.2014 tarihli Mesafeli Sözleşmelere Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerin belirlenmesidir.

Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

4. SATICI BİLGİLERİ

Ünvanı

:

TALAY LED

Adres

:

Şemikler Mah. Anadolu Cad. No 623/B Karşıyaka İZMİR

Telefon

:

0232 203 36 03

Faks

:

E-posta

:

5. ALICI BİLGİLERİ

Teslim Edilecek Kişi

:

—————-—

Teslimat Adresi

:

—————-—

Telefon

:

—————-—

Faks

:

E-posta/Kullanıcı Adı

:

—————-——

6. SİPARİŞ VEREN KİŞİ BİLGİLERİ

(Bundan sonra SİPARİŞ VEREN olarak anılacaktır)

Ad/Soyad/Unvan

:

—————-——

Adres

:

—————-——

Telefon

:

—————-——

Faks

:

E-posta/Kullanıcı Adı

:

—————-————— @——————————-

7. SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/ÜRÜNLER BİLGİLERİ

7.1. Malın temel özelliklerini (türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi) SATICI’ya ait internet sitesinde yer almaktadır. Malın temel özellikleri kampanya süresince incelenebilecektir.

7.2. Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

7.3. Sözleşme konusu mal ya da hizmetin tüm vergiler dahil satış fiyatı aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Ürün Açıklaması

Adet

Birim Fiyatı

Ara Toplam (KDV Dahil)

Kargo Tutarı

Toplam :

Ödeme Şekli ve Planı

:

 —————-–

Teslimat Adresi

:

—————-–

Teslim Edilecek Kişi

:

—————-–

Fatura Adresi

:

—————-–

Sipariş Tarihi

:

 —————-–

Teslimat Tarihi

:

 —————-–

Teslim Şekli

:

Adrese Teslim

7.4. Ürün sevkiyatları kampanya bitiminden sonraki 1 hafta içinde başlayacaktır. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti ALICI tarafından ödenecektir.

8. GENEL HÜKÜMLER

8.1. ALICI, SATICI’ya ait internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup, bilgi sahibi olduğunu, elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder. ALICI’nın; Ön Bilgilendirmeyi elektronik ortamda teyit etmek suretiyle, mesafeli satış sözleşmesinin kurulmasından evvel, SATICI tarafından ALICI’ ya verilmesi gereken adresi, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikleri, ürünlerin vergiler dahil fiyatını, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

8.2. Sözleşme konusu her bir ürün, 30 (otuz) günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile ALICI’ nın yerleşim yeri uzaklığına bağlı olarak internet sitesindeki ön bilgiler kısmında belirtilen süre zarfında ALICI veya ALICI’nın gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir.

8.3. SATICI, Sözleşme konusu ürünü eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri, kullanım kılavuzları işin gereği olan bilgi ve belgeler ile teslim etmeyi, her türlü ayıptan arî olarak yasal mevzuat gereklerine göre sağlam, standartlara uygun bir şekilde işi doğruluk ve dürüstlük esasları dahilinde ifa etmeyi, hizmet kalitesini koruyup yükseltmeyi, işin ifası sırasında gerekli dikkat ve özeni göstermeyi, ihtiyat ve öngörü ile hareket etmeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

8.4. SATICI, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan ALICI’yı bilgilendirmek ve açıkça yazılı onayını almak suretiyle eşit kalite ve fiyatta farklı bir ürün tedarik edebilir.

8.5. SATICI, sipariş konusu ürün veya hizmetin yerine getirilmesinin imkansızlaşması halinde sözleşme konusu yükümlülüklerini yerine getiremezse, bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan tüketiciye bildireceğini, 10 (on) günlük süre içinde toplam bedeli ALICI’ya iade edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

İade Şartları & Gerİ Ödeme

1.SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
2.ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkansızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.
3.Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:
4.ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
5.Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI
6.ALICI, ödeme işlemlerini  kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

ÖDEME VE TESLİMAT
7.Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, banka HESAP NUMARALARI SAYFASINDAKİ  hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.
8.Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.
9.İadesi yapılabilecek ürünlerin garanti koşulları  her ürünün sayfasında yer almaktadır.
10.Faturası olmayan ürünlerin geri iadesi alınmayacaktır ve ödemesi sağlanmayacaktır.
11.Kırılmış parçalanmış yeniden satışını engelleyecek tüm kusurlar iade alım işlemini sonlandırır.
12.Ürün sayfasında garanti şartları belirlenmiştir.Bu şartlar ürün fiyatlarını belirleyici nitelikte açıklanmıştır. Garanti şartlarını alıcı  bilerek isteyerek ürün alımı yapacaktır. Bu şartlar dışına çıkılmayacaktır.

WhatsApp
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Talay LED Çözümleri
Merhaba, 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?