LED panelleri nasıl yönetilir?

Her led ekranın parametreleri farklıdır ve bu ekranı çalıştıran bilgisayar programları vardır. Bilgisayarda wifi aracılığı ile bu programlara ekran parametreleri girilir ve resim video v.s. yüklemesini gerçekleştirerek ekran kontrolü sağlanır.

Talay LED sektördeki deneyim ve tecrübesi ile siz müşterilerine 7/24 teknik destek ağı ile hizmet vermektedir.

Ekran programları ve ekran ayarları tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır çünkü yanlış girilen parametreler ekran görüntü kalitesini bozar ve teknik arızalar oluşabilir.

Bilgisayar

Bilgisayar

Teknik gereksinimleri karşıladığı sürece, ekranlarımızı kontrol etmek için herhangi bir bilgisayarı kullanabilirsiniz. Reklam yöneticisi yazılımı sezgisel ve kolaydır, bu nedenle kurulumun hemen ardından içerik yayınlayacaksınız.
Medya Oynatıcı

Medya Oynatıcı

Bilgisayar yok mu? Problem değil. Tak ve çalıştır harici bir oynatıcı kullanarak ekranlarınızı kontrol edebilirsiniz. USB’yi takın ve anında yayın yapmaya başlayın. 

Video Ölçeklendirici

Video Ölçeklendirici

Herhangi bir harici video kaynağını takın: DVD oynatıcılar, BD oynatıcılar, TV kod çözücüleri, her şey! Bu profesyonel sistem, LED ekranınızdaki herhangi bir video sinyalini mükemmel bir şekilde çözecektir.