TOTEM LED EKRAN

Cadde ve Meydanlarda Dikkat Çekici Görünüm

  • GENİŞ FORMAT DİNAMİK REKLAM (VİDEO VE GÖRÜNTÜLER)

  • YENİ NESİL DİJİTAL EKRANLAR

  • AYNI ALANDA BİRDEN FAZLA REKLAM, YÜKSEK KÂRLILIK

hakkımızda

Dijital LED reklam panoları:
İşinizi büyütmek için en iyi seçenek

Hızlı ve dinamik toplumumuzda bilgi  iletmek bir zorunluluktur. Bununla birlikte, geleneksel reklamcılık teknikleri ve medya, ortalama tüketicinin veri tüketme alışkanlıklarının hızıyla karşı karşıya kaldığında modası geçmiş, daha az etkili ve hatta yavaş hale gelmiştir. Etkili reklamcılık, yeni teknolojilerin uygulanmasıyla bu hızlı topluma uyarlanmalıdır.

Bu tür dış mekan led ekranları, dinamik ve rekabetçi reklam içeriği sunmaya uygun bu yeni medyalardan biridir. Dijital LED reklam panoları, en yoğun alanlarda yer almakta, 7/24 video ve görüntü oynatmakta ve herkesin dikkatini çekmektedir.

Dijital reklam panoları harika iletişim olanakları sunar. Sokaklarda giderek daha görünür bir unsur haline gelmeleri tesadüf değildir: Reklamları bir LED ekranda yayınlamak, onları alakalı hale getirerek ve olası müşterilerle gerçekten etkileşim kurarak herhangi bir şirket veya işletmeye birçok fayda sağlayabilir.

Bir LED reklam panosunun diğer açık hava reklamcılığı biçimlerine kıyasla ne gibi avantajlar sunabileceğini ve işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğini aşağıda öğrenin.

Totem LED Ekran Nedir?

Mevcut bağlamda, iletişim kurma ve bilgi sunma ihtiyacı giderek daha önemli hale geldi. Geleneksel iletişim araçları, yeni teknolojilerin yükselişi nedeniyle son yıllarda çekiciliğini yitirdi.

Bu, şehirlerin en yoğun bölgelerinde kullanıldığında çok etkili bir destek olan dijital reklam panolarının başarısını açıklıyor. Başarısının nedeni, dinamik içeriği hem video hem de fotoğraf olarak anında oynatabilmesindendir..

Statik veya hareketli dijital görüntüler kullanarak reklam yayınlamaya ek olarak, LED ekranlar, örneğin 3D efektler gibi diğer kaynaklarla birleştirilebilir.

Avrupa’da yollarda dijital reklam panolarının kullanımı güvenlik nedeniyle kısıtlanmış olsa da, kentsel alanlarda büyük bir varlık göstermeye devam ediyor. İletişim potansiyelleri, büyük şehirlerdeki en işlek caddelerde giderek daha fazla varlık göstermeleri anlamına geliyor. 

Pantallas publicitarias LED

TALAY LED' in dijital reklam panolarının
reklamcılık açısından avantajları nelerdir?

Dijital LED reklam panolarımızın avantajlarından biri büyük boyutlarıdır. Bu büyük LED ekranlar, herhangi bir video içeriğini en yüksek kalitede oynatmak için mükemmel olan çok yüksek bir görüntü çözünürlüğü sunar.

Ekranlarımızın bir başka avantajı da, herhangi bir televizyon veya monitörün çok ötesinde harika parlaklıklarıdır; bu, gösterilen görüntülerin güpegündüz bile sorunsuz izlenebileceği anlamına gelir. Bu özellikler, dijital ekranları herhangi bir binanın çatısına yerleştirmek için karlı ve ideal bir ürün haline getirir.

 

 

LED reklam panolarımızın reklamcılık için başlıca avantajları şunlardır:

görsel

Yüksek Görsel Etkileşimi

parlaklık

Yüksek Parlaklık

yüksek kar

Yüksek Kârlılık

geniş format

Geniş Format

TOTEM LED reklam panolarımızın teknik özellikleri

led pano

Tüm dijital reklam panoları, günün 24 saati kesintisiz çalışabilmeleri için gereken tüm profesyonel özelliklere sahip olmalıdır.

TALAY Led’de, 7/24 video ve yüksek çözünürlüklü görüntüler yayınlamak için LED reklam panoları oluştururken en iyi elektronik bileşenleri seçmektedir. LED reklam panolarını dışarıya, çatılara ve cephelere yerleştirmek, her türlü olumsuz hava koşullarına dayanabilen, görüntü kalitesini bozmadan, sağlam yapılı bir reklam panosu gerektirir.

DIŞ MEKAN LED EKRAN TEKNİK VERİLERİ
LED TİPİ
SMD
Piksel Aralığı
P4, P5, P6, P8, P10
Parlaklık
6.000 – 12.000 nits
Ortalama LED Ömrü
120.000 saat
Kontrast
10.000:1
Frekans
5.000 Hz
Devasa Bilbordlar

Devasa Bilbordlar

Binaların üst kısımlarındaki stratejik konumu, her açıdan görülebilmesi için büyük boyutlar gerektirir.

TALAY LED‘de her boyutta dijital reklam panoları tasarlıyor ve üretiyoruz, ayrıca çatılara montajı için gerekli  yapı talimatlarını sağlıyoruz.

Yüksek Güvenirlik

Yüksek Güvenirlik

Binaların üzerine bir reklam ekranının yerleştirilmesi, herhangi bir görevi yerine getirmeyi daha da zorlaştırıyor. Bu nedenle, çok az bakım gerektiren veya hiç bakım gerektirmeyen kaliteli bir LED reklam panosu edinmenin çok önemli olmasının nedeni budur.

Enerji Tasarruflu <br>LED Ekranlar

Enerji Tasarruflu
LED Ekranlar

Yüksek parlaklıkta LED kullanılarak görünür bir LED reklam panosu yapılmalıdır. Bu LED’ler, geleneksel SMD LED’lerden biraz daha pahalıdır, ancak tüm açılardan, her zaman, hatta güpegündüz bile mükemmel görünürlük istiyorsanız çok önemlidir.

guarantee certificate

TALAY LED, en iyi ürünleri sunan, verimlilik ve kalite performansını garanti eden, gelişmiş elektronik parçalar kullanarak çatılar veya binalar için LED ekranlar üretmektedir.

DİĞER LED ÜRÜNLERİMİZ

Projenize birlikte başlayalım

Cazip teklifler ve uzman ekibimiz ile projenizi hayata birlikte geçirelim

Yeni projenizde birlikte çalışalım

WhatsApp
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Talay LED Çözümleri
Merhaba, 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?