Satın Alma Süreci

TALAY LED'DE
SATIN ALMA SÜRECİ

Talay Led, bir LED ekran satın almanın basit ve erişilebilir bir süreç olması için tüm avantajları sunar.

Talay Led'in hedeflerinden biri, LED ekranları çoğu küçük ve orta ölçekli işletme için erişilebilir kılmaktır . Bunu yapmak için sadece rekabetçi ve yüksek kaliteli bir ürün sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda bir LED ekran edinme sürecinde yer alan adımların her birini mükemmelleştirmeye çalışıyoruz. 

Yeni Proje
BÜTÇENİN DOĞRULANMASI

BÜTÇENİN DOĞRULANMASI

Bütçelerimiz, işlevleri, faydaları ve diğer önemli kavramların ayrıntılı bir açıklamasıyla birlikte sunulur. Satın alma işleminiz onaylandıktan sonra, satın alma işleminizi başlatmak için size belgeleriniz gönderilecektir.
Direction Arrows
İMALAT TAKİBİ

İMALAT TAKİBİ

İşlemi onayladıktan sonra, süreç boyunca sizi bilgilendirerek üretime başlıyoruz. Bunun için müşteri alanınızdaki sipariş takibi bölümüne erişebilirsiniz. Orada siparişinizin durumu hakkında ayrıntılı bilgi alacaksınız.
Direction Arrows
LED EKRAN EĞİTİMLERİ

LED EKRAN EĞİTİMLERİ

LED ekranınızın potansiyelini bilmek istiyorsanız, LED reklam ekranlarının yönetimi ve programlanması konusundaki bilginizi genişletmek için size bir dizi eğitim kursu sunuyoruz. Bununla, işleyişini ve yönetimini çok daha iyi anlayacaksınız. Elbette: isteğe bağlı kurslar Talay Led müşterilerine özeldir.
Direction Arrows
down-arrow
LED EKRANIN BAŞLATILMASI

LED EKRANIN BAŞLATILMASI

Herhangi bir montaj işlemine başlamadan önce ekranınızla birlikte verilen kılavuzları dikkatlice okumanız tavsiye edilir. Herhangi bir şüpheniz varsa, bunları çözecek bir teknik departmanı hizmetinize sunuyoruz.Ekran monte edildikten sonra, teknik bir öğretmen her şeyin doğru olduğunu onaylamak için ekranı uzaktan izleyecek ve kontrol edecektir.
LED EKRANINIZIN NAKLİYESİ

LED EKRANINIZIN NAKLİYESİ

AVRUPA: Avrupa gönderileri, nakliye araçlarımızla kara yoluyla yapılır, böylece doğru teslimat süreleri sağlanır. ULUSLARARASI: ekonomik ve güvenli gönderiler ile karakterize edildiğinden, okyanuslar arası gönderiler genellikle deniz yoluyla yapılır. Acil teslimatın gerekli olduğu özel durumlarda, hava yoluyla gönderebiliriz. YURTİÇİ: Kara yolu nakliyesi sağlanmaktadır.
Direction Arrows
TEKNİK KILAVUZLAR

TEKNİK KILAVUZLAR

Tüm ürünlerimiz, kurulum işlemlerinin açık ve kolay bir şekilde açıklandığı kapsamlı teknik kılavuzlarla birlikte verilir. Ayrıca, kurulumunuzu tamamlamak için Talay Led'in teknik tavsiyesine sahip olacaksınız.
Direction Arrows

Projenize birlikte başlayalım

En uygun LED Panel fiyatları için bize ulaşın!

Yeni projenizde birlikte çalışalım

KURUMSAL SEKTÖRLER İÇİN LED PANEL & TABELALAR

Göz çarpıcı LED çözümlerimiz ile müşterilerinizin ilgisini çekip rakiplerinizin önüne geçin.

REKLAM LED PANEL ÇÖZÜMLERİ

İnteraktif reklamlar ile daha çok kitlelere ulaşın

LED EKRAN KİRALAMA

LED EKRAN KİRALAMA

Hızlı ve kolay kurulan LED ekranlar

REKLAM LED PANOLARI

REKLAM LED PANOLARI

Reklam amaçlı görsel LED panolar

WhatsApp
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Talay LED Çözümleri
Merhaba, 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?