TRANSPARAN LED EKRAN

İşyerleri ve Mağazalar İçin
TRANSPARAN LED Paneller

  • GERÇEK GÖRSEL ETKİ. TÜM DİKKATLER SİMARKANIZDA OLACAK.

  • PENCERE EKRANINIZ BÜYÜLEYİCİ VE GÖZ ALICI OLACAKTIR.

  • DİNAMİK İÇ İLETİŞİM. TEKLİFLERİ VE PROMOSYONLARI GERÇEK ZAMANLI GÖSTERİN.

transparan1

TRANSPARAN LED PANELLERE KİMLERİN İHTİYACI VAR?

Dijital LED reklam panolarımızın avantajlarından biri büyük boyutlarıdır. Bu büyük LED ekranlar, herhangi bir video içeriğini en yüksek kalitede oynatmak için mükemmel olan çok yüksek bir görüntü çözünürlüğü sunar.

Ekranlarımızın bir başka avantajı da, herhangi bir televizyon veya monitörün çok ötesinde harika parlaklıklarıdır; bu, gösterilen görüntülerin güpegündüz bile sorunsuz izlenebileceği anlamına gelir.

LED reklam panolarımızın reklamcılık için başlıca avantajları şunlardır:

avm

AVM ve Giyim Mağazaları

otel-rezidans

Otel ve Rezidanslar

sağlık sektörü

Sağlık Sektörü

bankalar

Banka Şubeleri

NEDEN TRANSPARAN LED KULLANMALISINIZ?

Çoğu işletmenin ana hedefi, potansiyel müşterilerin zihninde alakalı kalırken, adlarını sundukları hizmete bağlayarak çok sayıda müşteriyi çekmektir. Bunu yapabilmek için işletmenin kaliteli bir ürün veya hizmete ek olarak rakiplerini gölgede bırakabilecek güçlü bir kimliğe sahip olması gerekir.

İnsanların zihnine yerleşebilecek sağlam bir iş varlığı yaratmanın en iyi yolu reklamcılıktır.

İç mekan LED ekranları, mağazanızın içinde etkileyici bir unsur oluşturabildikleri için reklam stratejiniz için en iyi araç olabilir. LED ekranlar oldukça çok yönlüdür ve herhangi bir yere kolayca yerleştirilebilir.

icmekan2

TALAY Led, en iyi iç mekan LED ekranlarını sunar: montajı kolay, çok pikselli, her boyuta uyarlanabilir ve gerekli görüş mesafesi. İyi aydınlatılmış yerlerde bile mükemmel görüş ve parlaklığı garanti ediyoruz.

TRANSPARAN LED TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Mağazaların ve vitrinlerin içine yerleştirilen LED ekranların daha kısa mesafelerden izlenmesi amaçlanmıştır, bu nedenle küçük piksel aralığı ve daha yüksek çözünürlük kullanmak daha iyidir.

Ancak, her ekran boyutuna karşılık gelen bir piksel aralığı olduğunu dikkate almak önemlidir. Bu kriter, bir iç mekan LED ekranı seçerken esastır. Diğer parametreleri dikkate almadan önerilen piksel aralığına sahip bir ekran satın almak, ihtiyaçlarınızı veya beklentilerinizi karşılayamayan aşırı pahalı bir reklam ekranıyla sonuçlanabilir.

İÇ MEKAN LED EKRAN TEKNİK VERİLERİ
LED Tipi
SMD
Piksel Aralığı mm
P2, P2.5, P3, P4
Parlaklık
6.000 – 12.000 nits
Modül Ölçüsü
16 cm x 32 cm
Tahmini LED Ömrü
100.000 Saat
Kontrast
10.000:1
Renk Kapasitesi
281 Trilyon
Kullanım Alanları

Kullanım Alanları

İç mekan ekranları hava koşullarına maruz kalacak şekilde üretilmemiştir ve su veya toza karşı ek korumaları yoktur, bu nedenle her zaman içeriye kurulmaları gerekir.

İç mekan LED ekranları için bazı iyi yerler şunlardır:

  • Mağaza vitrinleri
  • Pencereler
  • Alışveriş Merkezleri
  • Perakende Satış
  • Ofislerde, restoranlarda
  • Otel lobileri
Yüksek Çözünürlük

Yüksek Çözünürlük

İç mekan LED ekranları çok küçük piksel aralığında mevcuttur ve video duvar sistemleri tarafından sağlanan benzer kalitede, ancak tipik ve rahatsız edici geleneksel bölünmeler olmadan çok keskin bir görüntü sunar. Bu yeni tip yüksek çözünürlüklü LED ekranlar, ticari alanlarda giderek daha popüler hale gelen, geniş yüzeyleri kaplayan ve muhteşem multimedya içeriği görüntüleyen ve müşterileri satın almaya teşvik eden bir unsur haline geldi.
Özel Ekranlar

Özel Ekranlar

TALAY LED, özel iç mekan LED ekranları üretir, böylece fikrinizi gerçekleştirebilir ve işiniz için tam olarak ihtiyacınız olanı elde edebilirsiniz.

Eski televizyonları unutun ve bir LED panel alın. TV’ler mağazaların içine yerleştirilmesi beklenen etkiyi sağlayamıyor, çünkü bazı mağazalar için 55″ veya 65″ ekran yeterince etkileyici değil ve müşteriler tarafından farkedilmiyor. Büyük iç mekan LED ekranlar geniş bir alanı kaplayabilir ve tamamen özelleştirilmiş boyutlarda üretilebilir.

Diğer Ürünlerimiz

Projenize birlikte başlayalım

Cazip teklifler ve uzman ekibimiz ile projenizi hayata birlikte geçirelim

Yeni projenizde birlikte çalışalım